Mesele Hayatsa, Sanat Teferruattır… 2017-09-18T10:41:25+00:00

Mesele Hayatsa, Sanat Teferruattır…

Bu sebeple, internet sitemizde satmakta olduğumuz eserlerden elde edilecek gelirin tamamını, Sadakataşı derneği aracılığıyla Arakanlı kardeşlerimize gönderiyoruz.

Vahşet rekorlarının her gün yeniden kırıldığı günümüzün sözde modern dünyası, Allah’ın insana bahşettiği, yaşama hakkına ve insanlık onuruna, eline geçirdiği tüm modern ve ilkel savaş aletleri ile saldırıyorken, biz su üzerinde özene bezene yapmaya gayret ettiğimiz tüm ebruli çiçeklerimizle, mazlumların yüzlerinde güller açtırabilmeyi hayal ediyoruz.

Bu hayali gerçekleştirebilmek için bize yardımcı olmayı kabul eden, Sadakataşı derneğinin çalışanlarına ve özellikle mazlumların yanında olmaktan hiç vazgeçmeyen aziz milletimize şükranlarımızı sunarız.

Siz de bir ebru satın alarak hem sevdiklerinizi hem de Arakanlı mazlumları mutlu etmek istiyorsanız, Sadakataşı Derneği’nin Arakan için açmış olduğu banka hesabına ebru bedelini gönderebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler !

Sitemizde beğendiğiniz herhangi bir veya birkaç ebru eserinin tutarını direk Sadakataşı Derneği hesabına havale yapın veya kredi kartı ile ödeyin.

Dernek hesabına yapacağınız havale açıklaması kısmına “dokusu sanat” yazın.

Ödemeyi yaptığınız miktara ilişkin dekont veya sms mesajını, +90 530 207 20 27 numaralı hesaba WhatsApp üzerinden veya dokusuart@gmail.com adresine e-posta yolu ile gönderin.

Yukarıda verilen numara ve e-posta adresine gönderdiğiniz ödeme dernek tarafından da onaylandıktan sonra, seçtiğiniz ebru eseri tarafınıza gönderilecektir.

Bu kampanya dâhilinde satın aldığınız ebrular, normal mağaza kurallarına tabi değildir. Bu sebeple aldığınız ebruları iade edemez, ödediğiniz ücreti Sadakataşı derneğinden veya Dokusu Sanattan talep edemezsiniz.

Sadakataşı internet sitesi üzerinden ve cep telefonları için oluşturulmuş uygulaması ile bağış yapmak çok kolay ise de, bankaya giderek havale yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek tüm hesap numaralarına ulaşabilirler.

https://www.sadakatasi.org.tr/tr/sayfalar/kurumsal/hesap-numaralari

https://www.sadakatasi.org.tr/

MAĞAZAYA GİT