Alışveriş Şartları 2017-07-28T21:27:58+00:00

Alışverişle İlgili Hükümler.

Sitemiz üzerinden, sadece banka havalesi yaparak ebru eseri satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız eser tutarı banka hesabımıza gönderilmeden, eseriniz kargoya verilmez.

Satın aldığınız ebrular, genellikle ertesi gün ve en geç 3 iş günü içerisinde siparişte belirttiğiniz kargo adresinize gönderilir.

300 lirayı geçen alışverişlerinizde, kargo ücreti tarafımızdan ödenir, ancak aldığınız eseri iade etmeniz durumunda kargo ücreti alıcıdan tahsil edilir.

Aldığınız ebru eserlerini en geç 3 gün içerisinde, size gönderildiği gibi paketli olarak iade edebilirsiniz.

Çerçevesiz (kağıt) ebru eserleri, silindir şeklindeki karton koruma kaplarının içerisinde gönderilir.

Çerçeveli ebru eserleri, kırılma tehlikesi sebebi ile atölyemizden elden teslim edilir, ancak kırılma riskini üstlenmeniz halinde istediğiniz herhangi bir kargo yolu ile ve kargo ücretini ödemeniz şartıyla göndermek mümkündür.

İnternet sitemiz üzerinden ödemesini yaptığınız eserleri, İstanbul-Üsküdar da bulunan ebru stüdyomuza gelerek elden teslim alabilirsiniz. (Adres bilgilerimizi irtibat sayfasında bulabilirsiniz.)

İnternet sitemizde bulunun tüm ebru eserleri, dokusu.com internet sitesinin sahibi olan ebru sanatçısı Fatih Yeşil tarafından yapılmıştır. Başka sanatçılara ait eserler, yasal sebeplerden dolayı sitemizde satılamaz.

Türkiye Cumhuriyeti gelir vergisi kanunlarına göre, sitemizde satılan ebru eserleri, vergi muafiyeti kapsamındadır.

Yukarıda yazılı şartların tamamı Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bağlayıcıdır.

2 Yorum

  1. Suat Durbarış 29 Kasım 2012 19:45 de

    Ben bir sipariş vermek istiyorum ancak mağaza içerisinde istediğim yok. Öte yandan üye olmak istiyorum sipariş verebilmek için kullanıcı adı ve şifre yazıyor ama nerden üye olabileceğimi de göremedim. Sanırım ilk fırsatta Üsküdar daki mağazaya gitmem gerek. Ben yalnızca arapça elif harfi yazılı bir ebru eseri sipariş etmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

    • editor 01 Şubat 2014 13:10 de

      Sipariş vermek için üye olmanız zorunlu değil, sizden istenen bilgiler sadece kargo için gerekli olan bilgilerdir ancak yine de üye olmak için sitemizin sağ-üst köşesinde bulunan “üye ol” linkini kullanarak üye işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ister kredi kartı ile ister banka havalesi yaparak ebru satın alabilmeniz mümkündür. Üsküdar da ki atölyemize gelerek de ebru alabilmeniz mümkündür. Atölyemizde daha fazla ebru çeşidini inceleyebilir ve istediğiniz farklı bir ebru için sipariş de bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Gönderin